Pracę oferują

CALL CENTER - DZIAŁ SPRZEDAŻY

Sprzedaż, Obsługa klienta

Hayes > Londyn UB4 0JT

Nr ogłoszenia: 1187654

W związku z rozwojem naszej firmy, Polish Village Bread Ltd poszukuje pracownika działu call center. Jesteśmy firmą zajmującą sie produkcją i dystrybucją tradycyjnych polskich produktów z branży piekarniczej i cukierniczej na angielskim rynku już od ponad 20 lat. Jeżeli szukasz pracy w młodym i dynamicznym zespole przy miłej atmosferze oraz cenisz sobie możliwość doskonalenia własnych umiejętności to własnie znalazłeś ofertę dla siebie.

Podstawowe obowiązki:

·         telefoniczna obsługa klienta

·         telefoniczne przyjmowanie zamówień

·         aktywna sprzedaż bieżących promocji

·         pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów

·         generowanie i nadzór nad dokumentacją

 Wymagania:

·         doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze telefonicznej

·         kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

·         wysokie umiejętności interpersonalne

·         umiejętność pracy w zespole i organizacji własnej pracy

·         znajomość obslugi MS Office

·         znajomość Jezyka Angielskiego

Oferujemy:

• prace w młodym i dynamicznym zespole

• mozliwość doskonalenia wlasnych umiejetnosci

• po okresie próbnym, możliwość zawarcia stałej umowy o prace

Prosimy o przesyłanie CV  na email: praca@polishvillagebread.co.uk

Lokalizacja

Hayes > <span>Londyn</span> <span>UB4 0JT</span>
Kontakt

Polish Village Bread Ltd

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!